ANASAYFA / ÜRÜNLER / S - SÜPER SERİ TOZ MASKESİ

S - SÜPER SERİ TOZ MASKESİ

MFA Süper Seri maskeler zorlu çalışma şartlarında çalışan kullanıcı ihtiyaçlarına çözüm üretmek üzere tasarlanmış özel ürünlerdir.

Dış katmanındaki plastik kabuk sayesinde sıcak, soğuk her türlü zorlu ve olumsuz çalışma ortamlarına kolaylıkla direnç gösteren ayrıcalıklı performans maskeleridir.

Çökmeye form bozukluklarına son derece dayanıklıdır. Form özelliğini üzerinden araç geçtiğinde bile yitirmez.

Plastik kabuk içerisine özel olarak pileli ve kabarık şekilde yerleştirilmiş filtre ile ekstra geniş yüzey alanı elde edilmiştir.

Pileli ve dalgalı kabarık yapı sayesinde inanılmaz derecede düşük nefes alma ve nefes verme direncine sahiptirler. Buna karşın aynı yapı olağanüstü filtreleme performansı sunar.

Her insanın burun yapısına kolaylıkla uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış yapısı ekstra burun klipsi kullanmaya sıkılık ayarı yapmaya gerek bırakmaz. Kullanımı son derece rahattır.

Baş bantları cilt dostudur. Esneklik ve geri çekme dengesi özel açılır-kapanır-ayarlanabilir toka ile desteklenmiştir.

Toka açılır-kapanır-ayarlanabilir özelliği ile çok kullanışlı ve rahattır. Bu özelliği sayesinde her yüze uygun sıkılık ayarı yapılabilmeye ve maskeyi kullanmadığınız anlarda boynunuza asmanıza imkan verir.

Cilt dostu soft özellikte tekstil kumaş, arasında poliüretan sünger, alt katmanında teri, nemi hapsedici emici özellikte nonvowen keçe ile özel üç katmandan oluşur.  Maskelerin iç yüzeyinde bulunan komple burun-yüz yastığı etkili sızdırmazlık sağlar. Diğer taraftan benzersiz rahatlığı ve konforu ile aşırı terlemenin vereceği rahatsızlığı minimuma indirir. BU konuda rakiplerinden çok üstün performansa sahiptir.  

MFA Süper Seri aktif karbonlu maskelerin burun kısmında oluşturulan kapalı alan, maske doğru takıldığında gözlükte buğu sorununu sıfıra indirir. Gözlük kullanıcılarının en büyük sorunu olan buğu oluşumuna en etkin çözümü sunar. Tüm gözlüklerle kullanıma uygundur.

Maskelerde kullandığımız koruyucu filtrelerimiz muhteşem performans ortaya koyar. Mikron boyutunda püskürtme ile oluşturulan özel lifli yapısı sayesinde düşük nefes alma ve nefes verme direnci kullanıcılar tarafından hemen hissedilir.

 

Maskeyi yüzünüze tam oturacak şekilde yerleştirip, tokayı kullanarak sıkılık ayarını kendinize göre yapınız.

Maskenin yüzde uygunluğunu etkilemeyecek şekilde, her iki elinizle ürünü önden kavrayın

(a) VALFSİZ Maskeler, Kuvvetlice Nefes Verin

(b) VALFLİ Maskeler, Kuvvetlice Nefes Alın

Burun çevresinde sızdırma varsa, sızıntıyı ortadan kaldırmak için burun bandını yeniden ayarlayın.

Ardından yukarıdaki işlemi tekrarlayın,maske kenarlarından sızdırma varsa, sızıntıyı ortadan

kaldırmak için baş bantlarının doğru takıldığından eminolun.

Ardından yukarıdaki işlemi tekrarlayın.

Tüm işlemlere rağmen gerekli uygunluk sağlanamazsa,tehlikeli bölgeye girmeyin. Amirinize danışın.