Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

“FULL COVER” KALİTE POLİTİKASI
Firmamız, sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinmiş; müşterilerinin bugün ve gelecekteki beklentilerini de göz önüne alarak, bu hedef doğrultusunda kullandığı teknolojiyi sürekli yenileyen, uzman personeli ile güçlenerek istikrarlı ve planlı stratejileri doğrultusunda müşterilerine çağdaş, kaliteli, kesintisiz hizmet sunmayı, sürekli iyileştirme yapmayı ve yasal mevzuatlara uymayı amaç edinmiştir.

Müşterilerimiz ve kuruluşumuz arasında, ticari faaliyetimizin her aşamasında karşılıklı saygı, sevgi ve güven duygusu ile güçlenen ilişkilerimiz, kalite kavramının gerçek anlamda karşılığını bulmasını sağlamıştır. Ürünlerinin, en değerli hazine olan, insan sağlığını korumak amacıyla kullanıldığının bilincinde olan MFA, geliştirmiş olduğu ‘Full Cover’ kalite politikası ile müşterilerine 'sıfır hatalı', 'mükemmel hizmet'i sunmayı ilke edinmiştir.

KALİTE BELGELERİMİZ

CE Belgesi, AB Tip İnceleme Sertifikası, Modül B

CE Belgesi, Üretim Sürecinin Kalite Güvencesine Dayalı Tipe Uygunluk Sertifikası, Modül D

UKCA Belgesi, UKCA Tip İnceleme Sertifikası, Modül B

UKCA Belgesi, Üretim Sürecinin Kalite Güvencesine Dayalı Tipe Uygunluk Sertifikası, Modül D

Avrasya Ekonomik Birliği (EAC) Kalite Sertifikası

UkrSEPRO, Ukrayna Kalite Belgesi

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sitem Belgesi

ISO 13485 : 2016 Tıbbi Cihaz Üretici Kalite Yönetim Sistem Belgesi

Kalite konseptini geliştirmek isteyen firmamız, 23.08.2021 tarihi itibariyle, şeffaf iletişim prensibine uygun olarak, müşterilerimize satışını yaptığımız ürünlere ilişkin test sonuçları, lot numarası üzerinden müşterilerimizle paylaşmaya başlamıştır. Böylece müşterilerimizin de bizim gibi, satın aldıkları ürünlerin performans değerlerini takip edebilmesi sağlanmıştır.