MFA Maske, AplusA 2023 Fuarı'nda Göz Doldurdu
06 Kas 2023

MFA Maske, AplusA 2023 Fuarı'nda Göz Doldurdu

24-27 Ekim 2023 tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilen prestijli AplusA fuarında MFA Maske, yenilikçi solunum koruyucu teknolojilerini ve geniş ürün yelpazesini ziyaretçilere sunma fırsatını yakaladı.

Fuar süresince MFA Maske standı, ziyaretçilerin yoğun ilgisine mazhar oldu. Bu ilgi doğrultusunda ziyaretçilere, MFA Maske'nin toz maskeleri, yarım ve tam yüz maskeleri ve kartuş filtreler hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı. Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılında geliştirilen, "Tam Yüz Maske", "OFK-Oksijen Ferdi Kurtarıcı Maske" ve "Mandallı Yarım Yüz Maske" gibi yeni ürün lansmanları gerçekleştirildi.

MFA Maske Genel Müdürü Fatih FURTUN, fuarın markaları için büyük bir değer taşıdığına vurgu yaparak şunları söyledi: "AplusA, iş güvenliği ve sağlığının global arenada önemli bir temsilcisi. Bu platformda yer almamız, MFA Maske'nin uluslararası bilinirliğini pekiştirdi ve global sektör temsilcileriyle değerli bağlantılar kurmamızı sağladı." MFA Maske Genel Koordinatörü Murat UZUN, şirketlerinin, AplusA 2023'te sergilediği başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, uluslararası arenada büyüme hedeflerinin sürdüğünü belirtti.